Aktualności

Baraże ! !

• autor: Preslej, 2014-07-06 15:51

GLKS Omega II Stary Zamość ze względów organizacyjnych zrezygnowała z awansu do Klasy A.

W związku z powyższym o jedno wolne miejsce w Klasie A zagrają baraż (mecz i rewanż) zespoły, które zajęły przedostatnie miejsca w swoich klasach: LKS Olimpiakos Tarnogród z Klasy A gr. I oraz GLKS Graf Chodywańce z Klasy A gr. II.

W wyniku losowania:

I mecz barażowy: LKS Olimpiakos Tarnogród-GLKS Graf Chodywańce w Tarnogrodzie.

II mecz barażowy: GLKS Graf Chodywańce-LKS Olimpiakos Tarnogród w Jarczowie.

Bramki na wyjeździe liczone są podwójnie, w przypadku dalszego remisu po meczu rewanżowym dogrywka 2x15 minut, ewentualnie seria rzutów karnych po 5.

Terminy meczów barażowych zostaną ustalone po rozegraniu meczu przez Olimpiakos Tarnogród w Pucharze Starostów

• Komentarzy [4]
  • czytano: [726]

autor: Preslej 2014-07-14 18:06:36

Profil Preslej w Futbolowo Siemanko chłopaki. Od końca sezonu miałem nadzieję że jeszcze dostaniemy szansę by pokazać że nasza drużyna może grać w A klasie. Z tego co słyszałem to większość już dawno pogodziła się z wiadomością że będziemy grać w B klasie. Trzeba czekać do końca i być dobrej myśli :) Mnie to nie zawiodło. Lecz awans nie jest jeszcze nas , szykuje się mecz z Tarnogrodem, Nie będzie to łatwy przeciwnik więc musimy się zebrać poukładać w głowach i wygrać oba mecze barażowe. Tego wam życzę i trzymam kciuki ! :) Powodzenia pozdrawiam.

autor: Beckenbauer86 2014-07-15 11:20:46

Profil Beckenbauer86 w Futbolowo A klasa I grupa min. Korchów 90km, Majdan Stary, Sól, Dereźnia Solska 80km,Nielisz po około 80km, Tereszpol 70km, Goraj 100km itd. Podejrzewam, że i tak Olimpiakos Tarnogród wygra rywalizację, a i to wszystko pod tą drużynę robione.

autor: suchy18 2014-07-15 14:25:16

Profil suchy18 w Futbolowo To nie koniecznie tak musi być wiadomo Graf jest z pow. tomaszowskiego i może być tak, że inna drużyna zostanie przesunięta, której może pasować tamta grupa. Oczywiście o ile Graf wygra.

autor: ziober30 2014-07-16 09:26:32

Profil ziober30 w Futbolowo Powodzenia chłopaki :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.