WYGRANA ! ! !

Graf Chodywańce vs Zryw Ulhówek

4:3 ( 3:2 )

Więcej w rozwinięciu newsa...

Dzisiejszego dnia nasza drużyna podjęła się walki z drużyną z drugiego miejsca w tabeli, był to Zryw Ulhówek. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, bo już w 5 minucie po bardzo dobrym rajdzie i zagraniu Osmoły, Dziura K. zdobył bramkę przeciwnika, tym samym objęliśmy prowadzenie 1:0. Niestety naszym przeciwnikom udało się nam dorównać. Nasz bramkarz nie zdołał zatrzymać strzału rywala i piłka ocierając się o jego ręce wpadła do siatki. Nie poddawaliśmy się, mecz nadal trwał, a my atakowaliśmy, i dało to rezultaty, po zagraniu prostopadłej piłki Hejznera do Gnidy - ten był w dogodnej sytuacji ( sam na sam z bramkarzem ) - umieścił futbolówkę w bramce uspokajając naszą grę, 2:1. Lecz to był tylko przedsmak tego co zobaczyliśmy. Po chwili kolejnym dobrym zagraniem popisał się Osmoła zagrywając do Szeligi, który zza pola karnego tuż przy słupku podwyższa nasz wynik na 3:1. Lecz pod koniec pierwszej połowy Zryw wykorzystał stały fragment i z rzutu wolnego strzelił nam bramkę na 3:2. Tym wynikiem kończy się pierwsze 45 minut gry. Niestety druga połowa już nie była taka łatwa jak poprzednia. Naszym zawodnikom zabrakło sił i to wykorzystali nasi przeciwnicy, napierając na naszą bramkę. Do 89 minuty nie dawało to skutku lecz w tych minutach Zryw przełamał naszą obronę i doprowadza do remisu. Lecz szczęście dziś sprzyjało nam i  w doliczonym czasie po rzucie wolnym wykonanym przez Szeligę bramkarz niefortunnie interweniował,  wykorzystał to Syty strzelając głową bramkę, dając nam wynik 4:3.