Glks Graf Chodywańce - PKS Metanoja Lipsko

1-1 ( 3-4 )

Bramki: 15' Kostur, 63' Osmoła, 75' Psota (karny)

Skład: Szewczuk, Syty, Szeliga, Zbroniec, Ochota, Stawarski, Dziura, Smoliński R., Smoliński Sz., Osmoła, Kostur

W sobotę  28.03.2015 Graf i Metanoja wybiegli po raz pierwszy na boisko rundy wiosennej. Lecz nie sprzyjała pogoda . Przez pierwsze 15 min. to Graf dominował na boisku stwarzając groźne akcje bramkowe po podaniu B.Stawarskiego do Kostura w pole karne ten zabrał się i uderzył na bramkę po czym dał prowadzenie swojej drużynie. Metanoja po tej bramce zmobilizowała się i to oni ciągle stwarzali sytuacje bramkowe. Tuż przed końcem pierwszej połowy Metanoja z rzutu rożnego wykorzystała szanse i trafiła do bramki po czym wyrównała. Początek drugiej połowy Graf przespał bo w 48 min. Metanoja objęła prowadzenie na 2-1. Lecz Graf się nie poddawał i grał do końca w 63 min. K.Dziura podając do Osmoły  po czym ten wychodząc sam na sam uderza na bramkę i daje wynik wyrównujący. Gra była wyrównana do 75 min. do puki Kostur wchodząc w pole karne został podcięty przez obrońce i był karny do którego podszedł D.Ochota wykorzystując go. Metanoja się przełamała po tej bramce i to oni zaczeli oddawać więcej strzałów po czym wpadła bramka dla Gospodarzy dając wynik wyrównujący.Gra była wyrównana do puki S.Szeliga wchodząc wślizgiem w zawodnika z Metanoji został podyktowany rzut karny którego wykorzystali. Graf nie poddawając się grał do końca ale Gospodarze dobrze sobie radzili w obronie i nie zdołali trafić gola wyrównującego.